Сума:
loading...

Општо за настанот

Термин: Настанот се одржува секоја година традиционално на 08-ми Април

Локација: Спомен дом АСНОМ-Делчево, други локации по потреба

Организатор: НВО "КХАМ"-Делчево

Галерии на наши фотографии од настанот

 

За авторот на оваа статија:
The Crator
Author: The CratorWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на домен, дизајнер, програмер, развој и авторство на концепт, уредник, фотограф, автор на текстови, едитор, маркетинг промотор
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна