Информативно-едукативен интернет портал и портал за промоција, маркетинг и туризам
Дестинација Делчево [www.destinationdelcevo.mk]

Сопственик:

Друштво за произвотство, трговија и услуги

АНАСТАСОВ ЛИМИТЕД ДООЕЛ Град Делчево
Ул. [Маршал Тито]  бр.[ 79 ]
2320 Делчево
Република Македонија

Телефон: 00 389 (0)79 329 300

Поштенско сандаче: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Warning! JavaScript must be enabled for this form to work properly.

Контакт

Полињата означени со ѕвездичка * се задолжителни

 

Наши пријатели

Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна