Денеска во вестите на Сител Телевизија во 16.00 часот се емитуваше интервју со Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

loading...

Претседателот на опозициската партија одговарашњ на новинарски прашања во врска со повеќе актуелни теми.

Погледнете го интевјуте пренесено на фејсбук страната на Претседателот Мицкоски.

loading...

Најчитано: Флеш- Политика

No result.
loading...

Наши пријатели

Наша анкета

Какви се Вашите очекувања од 2018 година?
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна