Кандидатот за градоначалник од СДСМ во Делчево, Горан Трајковски денеска оствари работен состанок со неколку членови на невладини организации од Делчево.

Притоа беше потпишан Меморандум за соработка во иднина, доколку ја добие поддршката од граѓаните на Делчево на претстојните локални избори.

 

Превземено од фејсбук.

Најчитано: Флеш- Политика

No result.
loading...

Наши пријатели

Наша анкета

Какви се Вашите очекувања од 2018 година?
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна