Во продолжение ја пренесуваме интегрално изјавата на претставниците од граѓанската иницијатива "За заедничка Македонија" од Делчево.

Градоначалникот Дарко Митевски заедно со уште неколку градоначалници од Источниот плански регион испратија порака за предвремени избори.

Најчитано: Флеш- Политика

loading...

Наши пријатели

Наша анкета

Какви се Вашите очекувања од 2018 година?
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна