По синоќешниот натпревар на ракометната репрезентација на Македонија која изгуби убедливо против репрезентацијата на Шпанија, твитер беше извориште на голем број аргументи која е причината зошто загубија нашите ракометари.

 

loading...

Колку од нив се реални проценете сами, но сепак ќе кажеме дека навивачката еуфорија е здрава работа во овие "тмурни" времиња.

 асд

loading...

Веројатно се прашувате што бара оваа стара фотографија од путин во оваа објава, но ете, сме згрешиле, никој не е совршен.

loading...