Том Холанд познат по улогата во светскиот мега хит "Spider-man- Homecoming " на реалното шоу "SPIKE's Lip Sync Battle" се претстави со две кореографии и сценски адаптации на познатите песни "Singing in the rain" од актерот и пејач Дин Мартин и "Umbrella" од познатата американска пејачка Ријана.

На ова реално шоу познатите поп личности од индустријата за забава (филм, музика) се натпреваруваат помеѓу себе со сценски кореографии и надсинхронизирано движење на усните, во забавен стил како нивните оригинални изведувачи.

loading...

Инаку Том Холанд по успехот во филмот Spider-man (Homecoming) во продикција на MARVEL, ќе има свое враќање во костимот на Тони Старк (ака Ironman) во филмот на браќата Russo- "Avengers: Infinity war" кој што е закажан за премиера за 25-ти април оваа година.

Како сето тоа изгледаше на сцената погледнете во следното видео:

Најчитано: Флеш- Интересно

No result.
loading...

Наши пријатели

Наша анкета

Какви се Вашите очекувања од 2018 година?
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна