Старата железничка станица во Хеленсбург е омилена локација за фотографи во околината на Сиднеј.

На видеото оваа стара преубава локација е под вод како резултат на атмосферските врнежи, па фотографиите од рака не беа опција како што беше опција видеото со дрон.

 

Најчитано: Флеш- Интересно

No result.
loading...

Наши пријатели

Наша анкета

Какви се Вашите очекувања од 2018 година?
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна