Сума:
loading...

Дали многумина од Вас сметаат дека бекатон плочките неоправдано се премногу скапи и можат да си ги дозволат само побогатите?

Ова е вистинскиот начин да им се "одмаздите" на нивните производители.

И она што најмногу плени кај овие двајца работници е среќата кога направат еден партер елемент.

Уживајте:

За авторот на оваа статија:
Super Admin
Author: Super AdminWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на порталот, администратор, развој на концепт, дизајнер, фотограф, автор на текстови.
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна