Сума:
loading...

За некои луѓе шопингот е забава, додека пак за други, тоа е нешто што целосно ги истоштува. Доколку и вие сте од оние личности кои не уживаат во целиот процес на шопингот, тогаш ова огледало е совршено за вас. Станува збор за „MemoryMirror“, дигитално огледало кое овозможува ротирање за 360 степени, како и поврзаност со социјалните мрежи.

 

Ова огледало ви овозможува да ја промените бојата на вашата облека со само една гестикулација или паралелно да гледате повеќе модели со цел да видите кој е посоодветен на вашето тело. Размислете, колку често сте сакале второ мислење додека сте биле на шопинг сами? „MemoryMirror“ исто така овозможува споделување на комбинациите кои ги пробувате со вашите пријатели на социјалните мрежи. Да не должиме, погледнете за што точно станува збор во следново видео…

За авторот на оваа статија:
Super Admin
Author: Super AdminWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на порталот, администратор, развој на концепт, дизајнер, фотограф, автор на текстови.
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна