Сума:
loading...

Убави луѓе: Дистописки анимиран филм што ќе ве замисли и ќе ви ги отвори очите!

Овој краток, но моќен анимиран филм истражува многу значајни теми како што се индивидуалноста, детската невиност и перењето на мозокот што го вршат масовните медиуми. Што значи да се биде убав? Дали светот се дели на убави и грди луѓе? Погледнете го следново видео што несомнено ќе ви ги отвори очите… 

За авторот на оваа статија:
Super Admin
Author: Super AdminWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на порталот, администратор, развој на концепт, дизајнер, фотограф, автор на текстови.
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна