Сума:
loading...

На интернет се појави видео снимка на која се гледа како објекти ненедејно се придвижуваат во ходникот на гимназијата Дирпарк ЦБС на југот од градот Корг сити.

Дали станува за многу добра видео монтажа и измама или нешто друго проценете сами.

Предупредување: Видеото содржи ненадејни движења и може да биде штетно за некои гледачи.

За авторот на оваа статија:
Super Admin
Author: Super AdminWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на порталот, администратор, развој на концепт, дизајнер, фотограф, автор на текстови.
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна