Сума:
loading...

Во вторник (07.11.2017 година) во Спомен домот АСНОМ во Делчево со почеток во 11.00 часот ќе се одржи јавен граѓански собир за идентификација на заедничките потреби на граѓаните во општина Делчево.

style="display:block; text-align:center;"
data-ad-layout="in-article"
data-ad-format="fluid"
data-ad-client="ca-pub-8204345945713408"
data-ad-slot="6301867552">

 Целиот процес - четири граѓански собири ќе биде фацилитиран од Талија Петреска. Оваа активност е дел од проектот „Здружени сили за заеднички интереси“, имплементиран од ЦОСВ - Прилеп во партнерство со ЦГИ - Прилеп и ЖГИ АНТИКО од Скопје, финансиран од ЕУ, стои во официјалната најава за настанот на фејсбук.

 

За авторот на оваа статија:
Super Admin
Author: Super AdminWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на порталот, администратор, развој на концепт, дизајнер, фотограф, автор на текстови.
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна