Сума:
loading...

Во својот последен коментар на својата фејсбук страна професорот Љубомир Цуцуловски од Филоизофскиот факултет во Скопје изнесе еден саркастично "непристоен предлог" за името на нашата држава.

Имено  професорот Цуцуловски налага државата да се нарекува Република Ништо.

Прочитајте го неговиот коментар во продолжение целосно превземен од неговата фејсбук страна.

За авторот на оваа статија:
Super Admin
Author: Super AdminWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на порталот, администратор, развој на концепт, дизајнер, фотограф, автор на текстови.
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна