Сума:
loading...

На денешната прес конференција кандидатот за градоначалник на општина Делчево, г-дин Горан Трајковски во просториите на општинската организација на СДСМ во Делчево презентираше дел од активностите на владата предводена од СДСМ поврзани со земјоделските субвенции.

Погледнете ја целата изјава во продолжение:

 

За авторот на оваа статија:
Super Admin
Author: Super AdminWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на порталот, администратор, развој на концепт, дизајнер, фотограф, автор на текстови.
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна