Сума:
loading...

Кандидатот за градоначалник на општина Делчево од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и здружената коалиција преку видео порака најави доизградба на кејот на реката Брегалница  во градот Делчево.

погледнете го целиот видео прилог во продожение:

За авторот на оваа статија:
Super Admin
Author: Super AdminWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на порталот, администратор, развој на концепт, дизајнер, фотограф, автор на текстови.
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна