Сума:
loading...

Денеска (вторник 10.10.2017 година) во Спомен домот АСНОМ во Делчево со почеток во 19.00 часот ќе се одржи промоција на книгата "Кога боговите ќе стивнат" од роднокрајниот автор Славчо Десподов.

Промоцијата на книгата се реализира во рамки на јубилејот 25 години од основањето на драмското студио при НУЦК "Н.Ј. Вапцаров" во Делчево.

За авторот на оваа статија:
Super Admin
Author: Super AdminWebsite: http://www.reevolucioner.blogspot.comEmail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Сопственик на порталот, администратор, развој на концепт, дизајнер, фотограф, автор на текстови.
Краток опис:
Катализатор за успешна реакција на котелот наречен современие.
Други најнови статии од авторот:

Наши пријатели

loading...
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна