Пожарот кој вчера околу 17 часот избувна во близина на месноста Црквенска Река успешно е локализиран од страна на вработените во ТППЕ Делчево.

Најчитано: Флеш- Актуелни вести

loading...

Наши пријатели

Наша анкета

Какви се Вашите очекувања од 2018 година?
Go to top

Потребен е LIKE на нашата фејсбук страна